Arcopedico® CharakterystykaDzięki charakterystycznym cechom Arcopedico oferuje ogromne korzyści, których inne marki obuwnicze po prostu nie mogą zaproponować. Nosząc buty Arcopedico ćwiczysz i wzmacniasz mięśnie stopy oraz zapewniasz maksymalny komfort w trakcie chodzenia - nieporównywalny z żadnym innym uczuciem. Arcopedico zawdzięcza swój sukces przede wszystkim jednej idei: SOS dla stóp.Arcopedicooferuje nie tylko wyjątkowo wygodne obuwie, ale także ma do zaproponowania różne wory i kolory. Każdy bez problemu znajdzie coś pasującego do codziennego stylu - bez względu na tryb życia, aktywność zawodową, hobby...Wszystkie wzory butów Arcopedico są produkowane w taki sposób, aby marka była czołowym w branży dostawcą wygody i trwałości. Jesteś to winny swoim stopom - wypróbuj obuwie Arcopedico. Arcopedico oznacza wygodę w czystej postaci.


classiclineKlasyczna linia Arcopedico powstała w 1966 roku. Od tamtej pory kolekcję unowocześniano i poszerzano o kilka wzorów. całość produkowana jest z zastosowaniem elastyczniej przędzy nylonowej doskonale będącej przewiewnym i elastycznym materiałem doskonale dopasowującym się do stopy i ultra wygodnej, lekkiej i opatentowanej podeszwy. Kolekcja dostępna w wielu kolorach i wzorach, nadająca się do prania w pralce w 30 stopniach. Linia klasyczna oferuje kolorowe, proste i ponadczasowe wzory. To wszechstronny imądry wybór, odpowiedni dla każdej kobiecej szafy i każdego stylu życia.

Lytech®Lytech® to zdatny do recyklingu materiał przyjazny dla  srodowiska. Odpowiednia rozciągliwość zapewnia maksimum komfortu i sprawia, że stopa jest idealnie otulona. Produkty Lytech®marki Arcopedico® gwarantują komfort, jakość i trwałość, a przy tym są wykonane z materiałów niezawierających substancji szkodliwych dla ludzi i środowiska. Wszystkie produkty z linii Lytech®poddawane są szeregowi testów laboratoryjnych, które wymagają znacznego poziomu odporności na rozdarcia, rozklejanie, niehamowanie cyrkulacji powietrza oraz całkowitego braku substancji szkodliwych dla skóry lub środowiska. Niezwykłe właściwości materiału Lytech® są powodem dla którego buty z tej kolekcji sa najlżejszym i najbardziej miękkim obuwiem, które człowiek kiedykolwiek miał możliwość przywdziać na stopy.
Lytech® jest międzynarodowym znakiem towarowym spełniającym cechy ekologiczności. Do jego produkcji używane są materiały biodegradowalne. Weganie mogą z dumą nosić te buty, gdyż w procesie produkcji nie wykorzystano żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

relax line


Kolekcja Relax została stworzona przez Arcopedico® przy użyciu Lycry® oraz opatentowanej podeszwy. Dzięki ultra miękkiej i bardzo elastycznej cholewce obuwie jest niezwykle wygodne nawet dla najwrażliwszych i szczególnie wymagających stóp, np. w przypadku osób po przebytej operacji, z obrzmiałymi stopami, diabetyków, etc. Przewiewna Lycra® to wyjątkowo elastyczny materiał, dopasowujący się do każdej szerokości stopy. Buty z kolekcji Relax można prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

nature line


Linia powstała z wykonania doskonałej jakości cienkiej i delikatnej skóry odziezowej lub jej połączenia z materiałem Lytech® oraz opatentowanej przez Arcopedico® podeszwy. Obuwie z Linii Naturalnej cechuje się ergonomicznym kształtem, lekkością i niezwykłą, mimo skórzanego wykończenia, miękkością.

medical line
Linia powstała z wykorzystania doskonałej jakości cienkiej i delikatnej skóry odzieżowej w połączeniu z opatentowaną przez Arcopedico®podeszwą. Ultra wygodna wkładka wyściełająca wnętrze buta i wyjątkowo lekka konstrukcja sprawiają, że stopa jest nieustannie zrelaksowana i wypoczęta. Linia idealna dla warunków zawodowych personelu medycznego, gabinetów kosmetycznych, podologicznych i rehabilitacyjnych.

Bezpośrednia sprzedaż w CENTRUM PODOLOGICZNYM W NOWYM TARGU UL. SIKORSKIEGO 51, tel 500 301 420 

ZAPRASZAMYPodolog Nowy Targ, Zakopane