Pielęgnacja stópProdukty firmy Podoceutic® to najwyższej jakości pianki przeznaczone do różnego rodzaju skóry stóp. Marka powstała z myślą o indywidualnych potrzebach pacjentów. Sposób w jaki została stworzona szata graficzna opakowania z łatwością pozwalają na wybór odpowiedniego dermokosmetyku.

Podoceutic® posiada szerokie spektrum działania: idealnie nadaje się do stosowania przy takich dolegliwościach jak skóra sucha, szorstka, popękana, łuszcząca się, a także skóra potliwa i z towarzyszącym nieprzyjemnym zapachem. Pianki dedykowane są również dla osób, których skóra wymaga szczególnej pielęgnacji tj. cukrzycy,  po chemioterapii, ze zmianami łuszczycowymi czy AZS.

Głównym atutem produktu jest łatwość z jaką się wchłania w głąb skóry pozostawiając ją nawilżoną, aksamitną i wygładzoną. W przypadku uszkodzenia naskórka, przyspiesza regenerację. Ponad to kremy charakteryzuje  bardzo prosty aerozolowy sposób dozowania potrzebnej ilości. Bezpośrednio po zastosowaniu nie ma żadnych przeciwwskazań do założenia skarpet czy obuwia, ponieważ preparat charakteryzuje łatwe wchłanianie w warstwy skóry. Opakowanie jest bardzo wydajne i wystarcza na 3-4 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Pianki marki Podoceutic® to prawdziwy niezbędnik w każdym domu. Dostępne są w naszym GABINECIE. 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKÓRA SUCHA I ŁUSZCZĄCA SIĘ

 Innowacyjny krem dedykowany skórze suchej i łuszczącej się w formie ultralekkiej pianki.Formuła z zawartością 8% mocznika, gliceryny i betainy utrzymuje optymalny poziom nawilżenia. Obecność oleju z wiesiołka dwuletniego dostarcza NNKT, które w połączeniu ze skwalanem zapewniają skórze elastyczność i chronią przed parowaniem wody z jej wnętrza. Dodatek mikrosrebra wspomaga regenerację naskórka, wzmacniając tym samym jego naturalną barierę ochronną. Oprócz wysoko skoncentrowanej formuły pianki PodoCeutic® to przede wszystkim wygodna aplikacja i szybkie wchłanianie. Do codziennej pielęgnacji skóry suchej oraz łuszczącej się.

Działanie

 • Nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek.
 • Wygładza, redukuje szorstkość i łuszczenie się skóry.
 • Regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia.
 • Wzmacnia naturalną barierą ochronną naskórka.SKÓRA WRAŻLIWA I NORMALNA

 Innowacyjny krem dedykowany skórze wrażliwej i normalnej w formie ultralekkiej pianki. Formuła z zawartością 5% mocznika, gliceryny i betainy utrzymuje optymalny poziom nawilżenia. Obecność oliwy z oliwek dostarcza NNKT, które w połączeniu ze skwalanem zapewniają skórze elastyczność i wzmacniają naturalną barierę ochronną naskórka. Regularne stosowanie kremu zmiękcza skórę. Oprócz wysoko skoncentrowanej formuły pianki PodoCeutic® to przede wszystkim wygodna aplikacja i szybkie wchłanianie.Do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej oraz normalnej.

Działanie

 • Nawilża, zmiękcza, uelastycznia naskórek.
 • Regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia.
 • Wzmacnia naturalną barierą ochronną

 • SKÓRA ZROGOWACIAŁA
 • Innowacyjny krem dedykowany skórze bardzo suchej i zrogowaciałej w formie ultralekkiej pianki. Formuła z zawartością 12% mocznika zapewnia intensywne nawilżenie, a w połączeniu z kwasem salicylowym ułatwia złuszczanie komórek warstwy rogowej. Obecność drogocennego oleju tamanu wspomaga regenerację naskórka. Ponadto dostarcza NNKT, które w kombinacji ze skwalanem uelastyczniają skórę i chronią przed parowaniem wody z jej wnętrza. Zawartość Teflose® łagodzi podrażnienia i pielęgnuje skórę. Oprócz wysoko skoncentrowanej formuły pianki PodoCeutic® to przede wszystkim wygodna aplikacja i szybkie wchłanianie. Do codziennej pielęgnacji skóry zrogowaciałej oraz bardzo suchej.

  Działanie

  • Nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek.
  • Regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia.
  • Wzmacnia naturalną barierą ochronną naskórka.Podolog Nowy Targ, Zakopane